Welcome

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

یک VPN یا پروکسی می تواند ابزاری عالی برای دور زدن سانسور و دسترسی به وب سایت های مسدود شده جغرافیایی باشد. با این حال، مهم است که خدمات مناسب را برای نیازهای خود انتخاب کنید و قبل از خرید در مورد ارائه دهنده تحقیق کنید. پروکسی سروری است که به عنوان یک واسطه بین شما و وب سایتی که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید عمل می کند. هنگامی که از پروکسی استفاده می کنید، آدرس IP شما از وب سایتی که می خواهید بازدید کنید پنهان می شود. این بدان معنی است که وب سایت نمی تواند موقعیت مکانی شما را ردیابی کند یا آدرس IP شما را مسدود کند.

امنیت مهم است زیرا می خواهید مطمئن شوید که ترافیک شما رمزگذاری شده است و داده های شما از هکرها در امان هستند. حفظ حریم خصوصی مهم است زیرا نمی خواهید ISP یا دولت فعالیت آنلاین شما را جاسوسی کند. سرعت مهم است زیرا نمی خواهید VPN شما سرعت اتصال اینترنت شما را کاهش دهد. و سهولت استفاده مهم است زیرا شما یک خرید vpn ترید می خواهید که راه اندازی و استفاده آسان باشد.

اگر به دنبال VPN هستید، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. برخی از نرم افزار دور زدن تحریم ها از سایرین ایمن تر هستند و برخی در دور زدن محدودیت های جغرافیایی بهتر هستند. اما یکی از مهم ترین عواملی که باید در نظر گرفت این است که آیا VPN گزارش های داده های شما را نگه می دارد یا خیر. اگر یک VPN داده های شما را ثبت کند، می توان از آن برای ردیابی فعالیت شما و نامشخص کردن شما استفاده کرد. به همین دلیل مهم است که یک خرید اکانت anyconnect اندروید را انتخاب کنید که گزارش ها را نگه نمی دارد.

اگر به دنبال VPN هستید که گزارش ها را نگه نمی دارد، ExpressVPN را توصیه می کنیم. Expressخرید v2ray ارزان یک ارائه دهنده محبوب VPN با تمرکز قوی بر حفظ حریم خصوصی و امنیت است. این شرکت یک خط مشی سختگیرانه بدون ثبت گزارش دارد، به این معنی که هیچ گزارشی از داده ها یا فعالیت های شما را نگه نمی دارد. ExpressVPN همچنین یکی از معدود خرید فیلترشکن ip ثابت هایی است که تمام ترافیک را با AES-256، قوی ترین استاندارد رمزگذاری، رمزگذاری می کند.

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments