آیا خانم ها می توانند بلیط ایران و عراق بخرند؟

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

 

بانوان علاقه مند به تماشای بازی ایران و عراق از صبح امروز چندین بار اقدام به خرید بلیت کردند که در سایت فروش بلیت و مشکلات دیگر با خطا مواجه شدند و موفق نشدند.

 

به گزارش ایسنا، بلیت فروشی بازی ایران و عراق از صبح امروز (پنجشنبه) آغاز شد اما گزارش های دریافتی از سوی بانوان علاقه مند به تماشای این بازی حاکی از بی نتیجه ماندن تلاش های مکرر و متعدد آنها برای خرید بلیت است. هیچکدام نتوانستند بلیط بخرند.

 

بررسی های خبرنگار ایسنا نشان می دهد که مشکل زنان علاقه مند این بوده که در هر لحظه از بلیت فروشی، جایگاه زنان خالی بوده است.

در مسابقات فوتبال سال آینده دبی می توانید با تور دبی پیشنهادی سفر باتو مسابقات را مشاهده کنید.

 

مسئولان ورزشگاه آزادی و فدراسیون فوتبال 2000 بلیت برای تماشاگران زن در ضلع جنوبی ورزشگاه آزادی (6 تا 14) اختصاص داده بودند، اما سایت فروش بلیت اعلام کرد ظرفیت ندارد.

 

آیا خانم ها می توانند بلیط ایران و عراق بخرند؟

 

البته قبلا اعلام شده بود که ظرفیت بلیت برای آقایان 8000 صندلی است اما در سایت فروش بلیت کل ظرفیت بلیت 36000 صندلی بود که تا لحظه تنظیم این مطلب 2000 بلیط از این بازی باقی مانده بود. ظرفیت.

 

دقایقی پیش احمد مددی مدیر ورزشگاه آزادی از باز بودن بلیت فروشی بانوان و خرید 2000 بلیت توسط بانوان خبر داد.

 

خوش بینانه ترین حالت این است که 2000 بلیت هواداران زن در ساعات ابتدایی بامداد و زمانی که سیستم فروش بلیت به تازگی باز شد فروخته شد، که علاوه بر خوش بینانه بودن، باور نکردنی است.

 

خبرنگار ایسنا درباره این اتفاق و مشکلی که برای زنان به وجود آمد با سخنگوی فدراسیون فوتبال تماس گرفت و گفت که از این مشکل بی اطلاع هستم!

 

جام حذفی فوتبال زنان آسیا؛

کره و ژاپن به مصاف هم نرفتند/ ویتنام سوم شد و به یک چهارم نهایی رسید

کره و ژاپن به مصاف هم نرفتند/ ویتنام سوم شد و به یک چهارم نهایی رسید

 

تهران - ایرنا - ژاپن و کره جنوبی در دیدارهای جام ملت های بانوان به مصاف هم نرفتند و ویتنام سوم شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

 

به گزارش ایرنا، در ادامه دیدارهای مرحله گروهی جام ملت های 2022 فوتبال زنان آسیا، تیم های ویتنام و میانمار به مصاف هم رفتند که در نهایت به تساوی 2 بر 2 رضایت دادند.

 

گل های ویتنام را گوین سی توئیت دانگ در وقت اضافه نیمه اول و هیون هو در دقیقه 64 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند، گل های میانمار را وین استون در دقیقه 28 از روی نقطه پنالتی و خین مارلاردان در دقیقه 49 به ثمر رساندند. دقیقه ویتنام به مرحله یک چهارم نهایی رسید و در گروه C سوم شد.

 

در دیگر بازی این روز، ژاپن و کره جنوبی به تساوی رودررو در گروه C رضایت دادند. یی جونگ سو در دقیقه 85 و ریکا اوکی در دقیقه 1 گلزنی کردند.

 

استرالیا - تایلند و فیلیپین - اندونزی نیز در بازی امروز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

مسابقات تیم ملی هند به دلیل بیماری 13 بازیکن این تیم در کرونا لغو شد و با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم ملی فوتبال هند از دور مسابقات کنار رفت. با حذف هند، اولین بازی آن تیم مقابل ایران نیز باطل اعلام شد.

پیش از این تیم ملی فوتبال بانوان ایران مقابل هند به تساوی صفر بر صفر دست یافت و با نتیجه 7 بر صفر مقابل چین و 5 بر صفر مقابل چین تایپه شکست خورد اما تیم ملی این گل را برد استرالیا در بازی امروز مقابل تایلند. آن ها نیاز دارند.

 

سایر نتایج مرحله گروهی جام ملت های فوتبال بانوان به شرح زیر است:

 

چین 4- صفر چین تایپه

 

ژاپن 5- صفر برمه

 

استرالیا 18- اندونزی صفر

 

تایلند صفر - یک فیلیپین

 

کره جنوبی 3- صفر ویتنام

 

برمه Zero-2 کره جنوبی

 

فیلیپین صفر - 4- استرالیا

 

اندونزی صفر - 4 تایلند

 

ویتنام صفر - 3 ژاپن

 

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments