دانلود سریال میخواهم زنده بمانم / mikhaham dl

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

دانلود سریال می خواهم زنده بمانم

"خارج از سیم" ، کارگردان میکائیل هافستروم ، آخرین فیلم رزمی Netflix که در مکانی عجیب تنظیم می شود ، اکشن کم کالری را در یک روایت شورش رباتیک با الهام از جنگ سرد ارائه می دهد. دانلود سریال می خواهم زنده بمانم بین عناوین اضافی فیلم - چندین شخصیت بعداً همان اطلاعات را تکرار می کنند - وقوع یک جنگ داخلی را که در سال 2036 در اروپای شرقی اتفاق می افتد ، توضیح می دهد.

دانلود سریال جدید می خواهم زنده بمانم

 

نیروهای آمریکایی با کمک سربازان رباتیک موسوم به Gumps به عنوان نیروهای حافظ صلح علیه جنگ سالار جنایتکار بیرحمانه ویکتور کووال (Pilou Asbaek) خدمت می کنند. دانلود سریال جدید می خواهم زنده بمانم هارپ (دامسون ادریس) ، خلبان ناخوشایند هواپیمای بدون سرنشین ، پس از محاسبه سرد وی منجر به مرگ دو تفنگدار دریایی ، به عنوان مجازات به منطقه جنگی دستور داده می شود.

دانلود سریال می خواهم زنده بمانم قسمت 1 تا آخر

لئو (آنتونی مکی) ، به عنوان افسر برتر خود ، همراه با یک اندروید کاملاً مخفی ، مأموریت خود را آغاز می کند تا کووال را از دستیابی به سلاح هسته ای متوقف کند.

مانند چندین فیلم ربات حساس ("نابودگر" ، "Ex Machina") ، "خارج از سیم" یک استعاره اندروید به عنوان برده را ارائه می دهد دانلود سریال می خواهم زنده بمانم قسمت 1 تا آخر به جز این بار با یک بازیگر سیاه پوست.

https://pishgammovie.ir/iranian-serial-download/mikhaham-zende-bemanam/

دانلود سریال می خواهم زنده بمانم لینک مستقیم

 

در حالی که گامپس توسط همرزمان انسانی خود مورد آزار جسمی و کلامی قرار گرفته است دانلود سریال می خواهم زنده بمانم لینک مستقیم لئو به همان اندازه "یکی از ما" اخراج نمی شود. و هارپ دانلود سریال میخواهم زنده بمانم کیفیت عالی یک سرباز سیاه پوست بدون داشتن نظم و انضباط برای گفتن "آقا" به مافوق خود ، به عنوان یک ناظر ربات در لئو تعیین می شود. در حالی که این استعاره به عنوان ستون فقرات موضوعی مأموریت لئو و هارپ عمل می کند ، فیلمنامه ناخوشایند روآن آتال و راب یزکومب موضوع موضوعی معمولی را ترک می کند.

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments