بیمارستان ایرانشهر

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

مشخصات بیمارستان ایرانشهر

بیمارستان ایرانشهر، یک بیمارستان کاملا مجهز در مرکز تهران می باشد. این بیمارستان، با ظرفیتی معادل 120 تخت خواب، آماده خدمت رسانی به بیماران محترم می باشد. بیمارستان ایرانشهر، دارای 6 عدد اپریشن روم یا همان اتاق عمل می باشد. زیربنای این بیمارستان معادل 11 هزار مترمربع، به صورت تقریبی می باشد و زمین خود بیمارستان مساحتی معادل 2000 متر مربع را شامل می گردد. بیمارستان ایرانشهر  10 طبقه دارد  که هر یک از این طبقات، خدماتی گوناگون را به بیماران عزیز ارائه می دهد.

تاریخچه بیمارستان ایرانشهر

بیمارستان ایرانشهر، در خیابان شریعتی واقع شده است که در سال 1355 به وسیله ده نفر از پزشکان متخصص و با تجربه کشور عزیزمان ایران، افتتاح و خدمات رسانی به بیماران را آغاز نموده است. این بیمارستان در نزدیکی سه راه طالقانی و در خیابان شهید جواد کارگر قرار دارد که از نظر موقعیت مکانی، در جای بسیار خوبی از لحاظ دسترسی بیماران، واقع شده است.

پس از به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی، بیمارستان ایرانشهر وقف گردید و اداره آن به وزارت بهداری سپرده شد. پس از اندک زمانی، بیمارستان ایرانشهر به دانشگاه علوم پزشکی ارائه شد و پس از آن در سال 1376، با پیگیری های فراوان، این بیمارستان به حکم دادگاه انقلاب، به صاحبان اصلی خویش، بازگردانده شد.

 

بیمارستان ایرانشهر  امروز

بیمارستان ایرانشهر در حال حاضر به یاری متخصصان مجرب و کاردان خود که افرادی دارای تخصص و فوق تخصص در زمینه های گوناگون می باشند، آماده خدمت رسانی به افراد بیمار می باشد. این نکته قابل ذکر است که بیمارستان ایرانشهر با توجه به این که یک بیمارستان خصوصی محسوب می گردد، با بیشتر بیمه ها همچون بیمه خدمات درمانی و نیز اکثر بیمه های تکمیلی، طرف قرارداد می باشد.

بخش های مختلف بیمارستان ایرانشهر

بیمارستان ایرانشهر، شامل قسمت های متفاوتی می باشد. در این بخش، لازم است که به گوشه ای از خدمات و بخش های این بیمارستان اشاره ای داشته باشیم. بیمارستان ایرانشهر دارای بخش CCU و ICU می باشد. همچنین این بیمارستان، دارای بخش جراحی قلب و آنژیوگرافی نیز می باشد. بخش های داخلی، انواع مختلف جراحی های عمومی، بخش ارتوپدی و روماتولوژی نیز از دیگر خدمات این بیمارستان عظیم می باشد.

همچنینبیمارانی که به بخش های داخلی اعصاب، جراحی مغز و اعصاب نیاز دارند نیز می توانند به این بیمارستان مراجعه نمایند. شایان ذکر است که این خدمات، تنها گوشه ای از خدمات عظیمی است که این بیمارستان به بیماران خود ارائه می کند.

¯    بخش های 24 ساعته  بیمارستان ایرانشهر

بیمارستان ایرانشهر، شامل بخش اورژانس بسیار کامل و مجهز می باشد و نیز بخش های رادیولوژی، آزمایشگاه، سی تی اسکن و همچنین MRI این بیمارستان به صورت شبانه روزی می باشد و در تمامی ساعات، پرسنل این بیمارستان، آماده خدمات رسانی به بیماران عزیز می باشند.

¯    درمانگاه تخصصی  بیمارستان ایرانشهر

بیمارستان ایرانشهر، دارای یک درمانگاه کاملا مجهز می باشد که در نوع خود، درمانگاهی کاملا تخصصی می باشد. درمانگاه بیمارستان ایرانشهر نیز دارای بخش های متعددی می باشد که از آن جمله می توان بخش های مختلف غدد، بخش گوارشی و مغز و اعصاب را نام برد.

از سایر قسمت های درمانگاه، اشاره به بخش های، روماتولوژی و قلب و نیز جراحی قلب و زنان و نیز اطفال الزامی می باشد. لازم به ذکر است که این تنها گوشه ای از خدماتی است که درمانگاه بیمارستان ایرانشهر به بیماران گرامی ارائه می کند.

¯    شعار پرسنل بیمارستان ایرانشهر

بیمارستان ایرانشهر، ارزش بسیاری برای تک تک بیماران خود قائل است و اداره بیمارستان را بر مبنای احترام و رعایت حق بیمار بنا نهاده است. بر همین مبنا، کلیه پرسنل و پزشکان و تمامی افراد شاغل در بیمارستان ایرانشهر، حق بیمار را در راس کار خود قرار داده اند و شعار ایشان، همواره عبارت زیبای ذیل می باشد:

"همیشه حق با بیمار است"

تمامی تار و پود بیمارستان ایرانشهر، بر مبنای این شعار شکل گرفته است و از دیروز تا همیشه، بر پایه این شعار، خدمات قابل توجهی را به بیماران خود ارائه کرده است. وفاداری به این شعار، مهمترین خصوصیت کلیه پرسنل بیمارستان ایرانشهر می باشد و به طور کاملاَ مشخص، محوریت بیمارستان بر پایه آن بنا شده است. 

لازم به ذکر است که بیمارستان ایرانشهر، همان طور که در فوق اشاره شد، یک مجموعه کاملا خصوصی می باشد که به طور کامل، تحت نظارت دائم وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قرار دارد و از سال تاسیس خود تا به امروز، در تمامی این سال ها، گواهینامه ارزشیابی درجه یک را از آن نهاد محترم، اخذ کرده است.

در این بخش از مقاله، تصمیم داریم تا شما را  با قسمتی از خدمات آنلاین بیمارستان ایرانشهر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

¯    بخش آنلاین بیمارستان ایرانشهر

بیمارستان ایرانشهر دارای یک وب سایت مخصوص برای نوبت‌دهی به بیماران محترم، به صورت آنلاین می‌باشد. در این وب سایت، بیماران عزیز می‌توانند خدمات مختلف این بیمارستان را مشاهده نموده و اقدام به اخذ نوبت، به صورت آنلاین نمایند. بخش نوبت‌دهی بیمارستان ایرانشهر، مختص پزشکانی می‌باشد که در این مرکز مشغول به خدمات رسانی هستند و این نوبت‌دهی به صورت 24 ساعته و شبانه ‌روزی، می‌باشد.

همچنین بیمارستان ایرانشهر، دارای ویژگی خاص، مشاوره آنلاین پذیرش 24 ساعته می‌باشد. در این بخش، بیش از 500 دکتر با تخصص و فوق تخصص‌های متفاوت، در حال ارائه مشاوره پزشکی به صورت آنلاین و یا از طریق تلفن و حتی به صورت نوشتاری، می‌باشند.

در ادامه، شایان ذکر است که بیمارستان ایرانشهر دارای یک اپلیکیشن مختص خود بیمارستان به نام "پذیرش24" می‌باشد، که پس از دانلود، هر فرد می‌تواند آن را روی موبایل خود نصب نموده و از خدمات آن بهره‌ مند گردند.

وب سایت بیمارستان ایرانشهر

به صورت عمومی، در صفحه پذیرش 24 مربوط به بیمارستان ایرانشهر، شما قادر به مشاهده آدرس این بیمارستان و موقعیت مکانی این مرکز می‌باشید. همچنین صفحه اینستاگرام و نیز کانال تلگرام بیمارستان ایرانشهر  در این صفحه ذکر شده است. به طور کلی، از طریق این صفحه، شما قادر خواهید بود تا به کلیه پزشکان، بخش‌ها و تمامی زیر مجموعه‌های ای بیمارستان، دسترسی داشته باشید.

ویژگی دیگری که بخش آنلاین بیمارستان ایرانشهر دارد، به اشتراک ‌گذاری نظرات می‌باشد. در این قسمت، شما می‌توانید عقیده سایر افراد را در مورد بخش‌های مختلف این مرکز و نیز سایر پزشکان بیمارستان ایرانشهر مطالعه نمایید که این نکته، در تصمیم‌گیری شما برای انتخاب پزشک و اطمینان از انتخاب صحیح مرکز درمانی، کمک شایانی می‌کند.

¯    امکان ارتباط گسترده میان پزشک و بیمار

بخش پذیرش 24، یک ابزار الکترونیکی قدرتمند است که رابطی مطمئن میان پزشک و بیمار می‌باشد که این امر، در ارائه خدمات به بیماران، بسیار حائز اهمیت است.

دپارتمان های مختلف بیمارستان ایرانشهر

بیمارستان ایرانشهر، شامل دپارتمان های مختلفی می‌باشد که در ذیل به معرفی این بخش‌ها می‌پردازیم.

¯    بخش تصویربرداری بیمارستان ایرانشهر

بیمارستان ایرانشهر،  دارای یک مرکز تصویربرداری کامل، شامل دپارتمان های ذیل می باشد:

 • بخش رادیولوژی های ساده و رنگی و نیز رادیوگرافی ساده که قادر به تصویربرداری از:
 • Lower extremity
 • Upper extremity
 • Chest
 • Abdomen & Pelvic
 • و همچنین عکس های رنگی از جمله:
 • V.P
 • C.U.G
 • P.G
 • Small B.L
 • E.D.C

یکی از نکات حائز اهمیت در زمینه تصویربرداری در این مرکز، دارا بودن دستگاه دیجیتال می باشد که امکان تصویر‌برداری دقیق و با کیفیت را به هدف ارائه خدمات بهتر، به بیماران عزیز در اختیار این مجموعه گذاشته است.

 

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments